логопедичне заняття

Під час заняття діти поринули у космічну безодню: спостерігали за рухом космічних тіл та мерехтінням зірок (зорова гімнастика); відшукували незвичайні квітки (дихальна вправа), рухалися в невагомості (ритмопластика). А «сухий душ», «сухий басейн», сенсорна стежка, оптоволоконний пучок та бульбашкова колонна не тільки покращили психоемоційний стан дітей, а й спонукали їх до роздумів, порівнянь,  висловлювань власних думок. В останні роки виявилася стійка тенденція до істотного зниження показників здоров'я та темпів розвитку дітей дошкільного віку, У зв'язку з цим в даний час все більш затребуваними стають такі педагогічні технології, які крім педагогічного ефекту припускають збереження здоров'я дітей. Одним  із завдань логопедичної роботи - створення такої корекційно-освітньої системи, яка не тільки б зберігала здоров'я дитини, а й «примножувала» його. Здоров'язберігаючі технологій впливають на формування гармонійної, творчої особистості. Саме тому дані технології є необхідним аспектом (компонентом) комплексної реабілітації дітей з мовною патологією.